Şalpazarı Muhtarlar Derneği Acısu’da iftar yemeği verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Muhtarlar Derneği geleneksel iftar yemeğini Acısu’da “Muhtarın Yeri” lokantasında verdi. İftarda başta Şalpazarı’ndaki mahalle muhtarları olmak üzere bir çok isim bir araya geldi.

Acısu’daki iftara, Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Jandarma K. Serdar Ceylan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman, Trabel A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine yeni atanan Muzaffer Türkmen, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Metin Günay, Şalpazarı Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Kel, İlçe Emniyet Amirliği Personeli, bazı daire amirleri, STK Temsilcileri, Okul Müdürleri ve davetliler katıldı.

Yemekten sonra bir konuşma yapan Kaymakam Murat Beşikci, “Cenab-ı Allah’ın insanlığa en büyük hediyesi olan Kuran’ı Kerim’in indirildiği Ramazan ayını hep birlikte idrak ediyoruz. Hepinizin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Cenab-ı Allah inşallah tuttuğumuz oruçları, yapmış olduğumuz ibadetleri kabul eylesin.  Bu sene Şalpazarı için çok güzel bir yıl oluyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin belkide tarihinin en büyük hizmetlerini yapmaya aday olduğu bir dönemde, bu kurumda önemli bir liderlik vazifesi alan Atilla Ataman beyefendiye, keza bugün haberini aldığımız Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde kendilerine gelen müdürlük görevi tevdi edilen Muzaffer Türkmen beyefendiye tebriklerimi iletiyorum. Allah muzaffer eylesin. Hem Şalpazarı nezdinde, hem ilimiz, hem de ülkemiz nezdinde güzel hizmetler yapmayı Allah nasip eylesin. Bu vesile ile bizleri bir araya getiren Muhtarlar Derneği Başkanımız nezdinde tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir