Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor başkanlığına seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bugün Hayri Gür Spor Salonu’nda yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında, 1329 oyla, Trabzonspor’un 17. başkanı seçildi.

DSC_0533

Dün başlayan genel kurulda bugün yapılan seçimlerde 16 sandıkta 1691 üye oy kullanırken, 1559 oy geçerli sayıldı. Genel kurulda saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi tamamlanırken, oy sayımı yaklaşık 2.5 saat sürdü.

Sonuçları açıklayan Genel Kurul Divan Başkanı İlhami Algan, Ahmet Ağaoğlu’nun 1329 oy alarak, Bordo mavili kulübün 17’nci başkanı olduğunu duyurdu. Diğer başkan adayı Metin Kaya 211 oy, bağımsız yönetim kurulu adayı Levent Sekban’ın ise 19 oy aldı.

Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler: Hayrettin Hacısalihoğlu, Mehmet Yiğit Alp, Ömer Sağıroğlu, Önder Bülbüloğlu, Faruk Kanca, Emin Kahraman, Haluk Şahin, Mesut Çağlar Bozoğlu, Cahit Erdem, Zeyyat Kafkas, Müminhan Bilgin, Ertuğrul Doğan, Yalçın Orhan ve Serdar Ekrem Şirin.

Yedek üyeler: Zafer Göktaş, Özer Bayraktar, Onur Sağır, Tuncay Uzunal, Lokman Sadıklar, Dursun Ali Sakarya ve Kemal Ertürk.

‘BİRLİKTE AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK’

Ahmet Ağaoğlu, konuşmasında, görevi devraldıkları Muharrem Usta ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve “Yarıştığımız Metin Kaya ve Levent Sekman beyefendiye de teşekkür ediyorum. Trabzonspor için var gücümüzle çalışırken onların desteğini de arkamızda göreceğimize inanıyorum” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir