• İmsak 00:00
 • Güneş 00:00
 • Öğle 00:00
 • İkindi 00:00
 • Akşam 00:00
 • Yatsı 00:00
 • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

AK Parti Şalpazarı’nda yarın büyük bir miting yapacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti 3 Haziran 2015 Çarşamba günü Saat 14.00’da Şalpazarı’nda Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Trabzon milletvekili Adayı Süleyman Soylu’nun katılımıyla dev bir miting yapacak.

soylu

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, çarşı ortasında yapılacak olan ve Necati Selvitop’un sunacağı mitingden önce Çayan Hüseyin Aydın’ın sahne alacağını belirterek, “Tüm Şalpazarılılar’ı mitingimize davet ediyorum” dedi.

Mitinge AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ile; Trabzon Milletvekili Adayları Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Dr. Adnan Günnar, Prof. Dr. Nihat Tosun ve Av. Salih Cora da katılacak.  Mitingde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun Şalpazarı İlçesi için önemli projeler açıklaması bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 2 Haziran 2015, 16:21

  Merhabalar Turgay Bey,seçime beş gün kala basın mensubu olarak niye Ak Parti propagandası yaparsın anlamıyorum.Yapılmayan mitingin büyük mü dev mi olduğunu nasıl biliyorsunuz. Yerel haberleri izlediğimiz sayfanızdan böyle algı operasyonu yapmanıza üzüldüm.Kolay gelsin…

  • 3 Haziran 2015, 00:53

   Bakın izah edeyim Aslan hoca: Şalpazarı’nda ilk defa Türkiye’nin en büyük siyasi partisinin Genel Başkan Yardımcısı’nın katılacağı bir miting düzenleniyor. Daha önce Geyikli’de ara seçimlerde Başbakan ve Genel Başkanlar düzeyinde mitingler yapılmıştı. Bu seçimde ise en üst düzey katılımlı mitingi AK Parti düzenliyor. Yani dev miting. Bilmiyorum cevabım yeterli oldu mu.

 2. 3 Haziran 2015, 00:49

  Neye göre böyle diyorsunuz. Evet Şalpazarı’na hizmetin tarafındayız bu doğru. Şalpazarı’na hizmetin hangi durumda gelebileceğini gayet iyi biliyoruz bu doğru. Ama siz bizi neden taraf görüyorsunuz onu da bilmek isteriz.

 3. 3 Haziran 2015, 12:42

  İlçemizde yatırım dendiğinde daha önce var olan kamulardan Adliye, Hastane, Vergi dairesi Öğretmenevi vs nerede bunları geri getirtin ki işte size en büyük yatırım.
  Gelmiyorsa Şalpazarı’na ne gibi bir yatırım yapılmasını istiyorsunuz bunlarıda bilmek lazım selam ve sevgilerimle İlçemin insanlarına