Mehmet Atalar Güdün’de, Ali Bayraktar Geyikli’de ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

gudun-geyikli-cenaze

Dün sabah solunum yetmezliği teşhisiyle Trabzon’daki bir hastaneye sevk edilen “Boz Mehmet” lakaplı Almanya emeklisi Mehmet Atalar, Saat 15.00 sıralarında hayata veda etti.

86 yaşında vefat eden 8 çocuk babası Mehmet Atalar’ın cenaze namazını Güdün Mahallesi Lügütlü Camii’nde öğle namazından sonra Almanya’da bulunan İmam Hatip oğlu Ali Atalar kıldırdı. Cenazede Hacı Mehmet Atalar’ın çok hayırsever bir insan olduğu ve Ülkesi ve Milleti için hep iyi şeyler düşündüğü anlatıldı.

Mehmet Atalar’ın cenazesine ailesi, yakınları ve dostlarının yanı sıra Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da katıldı.

atalar-cenazesiatalar

Genç yaşta hayata veda eden Ali Bayraktar'ın cenazesine çok sayıda vatandaş katıldı
Genç yaşta hayata veda eden Ali Bayraktar’ın cenazesine çok sayıda vatandaş katıldı

İstanbul’da özel bir şirkette güvenlikçi olarak çalışırken kansere yakalanan Ali Bayraktar, 10 aydır tedavisinin sürdüğü Trabzon’daki hastanede dün vefat etmişti. 33 yaşında vefat eden Ali Bayraktar’ın cenazesi bugün Geyikli Gültepe Camii’ndeki öğle namazından sonra Konakyanı Kabristanlığı’na defnedildi. Cenazeye AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Bektaş da katıldı.

Merhum Mehmet Atalar’a ve Ali Bayraktar’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 4 Ekim 2016, 10:11

    Mehmet ATALAR Amcaya ve Ali Bayraktar Kardeşimize ALLAH’ tan Rahmet Geride kalanlara sabır ve sağlık Dilerim Mekanları Cennet Olsun.