Refik Kurukız’dan İstanbul’da şok açıklamalar…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kurukiz dan sok sozler

Mahalli Seçimler için zaman yaklaştıkça, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İktidarının hizmetlerini kendine mal ederek siyaset yapmayı sürdürüyor. İstanbul’da bir Dernek Lokalinde vatandaşlarla bir araya gelen Kurukız, deyim yerindeyse kantarın topuzunu kaçırdı !

Daha önce birilerinin AK Parti İlçe Başkanı ile aralarını açarak siyasi rant peşinde olduğunu iddia eden Belediye Başkanı Kurukız, son açıklamalarında AK Partililer hakkında şok sözler sarfetti.

Şalpazarı AK Parti İlçe Teşkilatı ile aralarındaki ‘Borçlanma krizi’ konusuna değinen Belediye Başkanı Refik Kurukız, belediye başkanlığına niyetlenen bazı çevrelerin AK Parti İlçe Teşkilatını etki altına aldığını ifade ederek; “Arkadaşlarımız da bu baskıyı kaldıramadıkları için hayır kararı aldılar. Kaba bir tabir var. Onu kullanacağım. İt ürecek, kervan yürüyecek” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 31 Ocak 2018, 02:30

    Sayın köşe sahibi gazeteci bey başkanın konuşmasını saptiriyorsunuz başkan Refik beyin akp seçmenine böyle bir kelam etmesi söz konusu olamaz şayet sizin gibi art niyetli kişiler böyle bir başlık atarak kime hizmet ettiğiniz belli

  2. 1 Şubat 2018, 03:06

    turgay bey her yazınızda refik beyi akp yöneticileriye karşı karşıya getirmeye çalışıyorsunuz ama başarılı olamayacaksınız..her yaptığı icraat size göre kötü olan başkana bu kadar art niyetli yaptığınız haberler yakışmıyor…birazcık olsun bunları yazarken elinizi vicdanıza koyun da öyle haber yapın …bakın akp ilçe teşkilatıyla ne güzel hizmetlere imza atılıyor ilçemizde bunlara destek olalım…saygılar