AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr. Dr. Sezgin Mumcu Şalpazarı’nı ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr. Dr. Sezgin Mumcu beraberinde bazı İl Yöneticileriyle birlikte Şalpazarı İlçesi’ni ziyaret etti.

Şalpazarı AK Parti İlçe binası önünde İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve partililer tarafından karşılanan AK Parti İl Başkanı Opr. Dr. Sezgin Mumcu daha sonra düzenlenen toplantıda partilileriyle birlikte bir araya geldi.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, göreve geldikten sonra Şalpazarı’nın bir çok sorununa el attıklarını ifade ederek, “Sizinle birlikte daha da etkin bir şekilde sorunların üstesinden geleceğiz. Size ve Yönetiminize başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.  Dr. Sezgin Mumcu da, “Burası benim ikinci evim” diyerek söze başladı. Göreve geldikten sonra ilk ziyaretini memleketi Akçaabat’a yaptığını kinci ziyaretini ise Şalpazarı’na yaptığını belirten AK Parti Trabzon İl Başkanı Mumcu, “ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devraldığımız bu kutlu bayrağı daha da ileriye taşımak için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyacağız. Gece gündüz demeden büyük bir azim ve samimiyetle çalışacağız. Dağıtarak, kırarak, bölerek değil; toplumu kucaklayarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr. Dr. Sezgin Mumcu Şalpazarı’nda esnaf ziyaretleri yaptı. Başkan Mumcu,  Kaymakamlık, Belediye ve Muhtarlar Derneği’ni de ziyaret ettikten sonra İlçeden ayrıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir