Atilla Ataman, Şalpazarı Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman, kısa bir süre önce Şalpazarı Belediyesi’nin yeni hizmet binasına taşınan, “Şalpazarı Muhtarlar Derneği”ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Atilla Ataman beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve partililerle birlikte Şalpazarı Muhtarlar Derneği’ne geldi. Burada AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk İlçede yapılan ve yapılmakta olan çalışmalarla ilgili muhtarlara hitaben uzunca bir konuşma yaptı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman da konuşmasında, DSİ yatırımlarıyla birlikte Şalpazarı Grup İçme Suyu Projesinin toplam maliyetinin 70 milyon lira olduğunu ifade etti. “Bu yıl söz verdiğimiz gibi asfaltlamayı mutlaka bitireceğiz” diyen Ataman,  önümüzdeki yıl Gökçeköy Mahallesi’nin en ücra güzergahı Kızılkaya’ya kadar yol sorunu kalmayacağını da kaydetti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan V. Atilla Ataman daha sonra beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve partililerle birlikte Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ı makamında ziyaret etti. Burada bir süre sohbet eden Ataman, Başkan Kurukız‘ı da alarak Şalpazarı Hükümet Konağı’na kadar yürüyerek, Kaymakam Zekeriya Murat Şahan‘ı da ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve bazı partililer de bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir