Bahçesindeki uçurumdan düşüp öldü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kazim balta kopya

Şalpazarı İlçesi’nde işçi emeklisi Kazım Balta (85), Fidanbaşı Mahallesi’ndeki fındık bahçesinde bugün ikindi saatlerinde ölü bulundu. Akrabası Recep Balta (55) komşuya giderken yerde gördüğü elbiseyi bakmaya gelince 9 çocuk babası Kazım Balta’nın cansız bedeniyle karşılaştı.

Fındık bahçesinin aşağısındaki 7-8 metrelik uçurumdan düşüp başını kayalara çarpmasıyla boynu kırılarak feci şekilde can verdiği anlaşılan Kazım Balta’nın beyin damarlarında tıkanıklık olduğu ve doktorlarca yalnız gezmemesi için uyarıldığı belirtildi.

kazim amca

Geçen Çarşamba günü seçim çalışmaları için Şalpazarı İlçesi’nde bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile uzun uzun sohbet eden Kazım Balta, “Seninle akrabayız” diyerek Milletvekili Balta’ya nüfus cüzdanını göstermişti. Milletvekili Muhammet Balta, “Doğuştan beri CHP’ye oy veriyorum” diyerek Referandumda “Hayır” oyu vereceğini söyleyen Kazım Balta’yı “Evet” için ikna etmeye çalışmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Yorum paylasilsin diye yazmıyorum sadece bilin ki yaptığınız büyük bir terbiyesizlik 85 yıllık bir yaşama hakaret rahmetliyi tanımadigim halde resim beni sin derece rahatsız etti yakinlarini düşünemiyorum sizden ricam resmi kaldiriniz hoş bir şey değil

    • 7 Nisan 2017, 18:28

      Ahlaksız insan. Sizden terbiye mi öğreneceğiz bu yaşta. Saygısız mahluk. Bakmazsanız rahatsız olmazdınız.

  2. 28 Mart 2017, 09:30

    Kazım amcamıza Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Allah geride bıraktıklarına sabırlar ihsan eylesin