• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Beşikdüzü İlçesi’nde tarihi gün…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

teleferik

Beşikdüzü İlçesi bugün AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ı ağırladı. Helikopterle Beşikdağı’na inen Cumhurbaşkanı burada 50 milyon TL’lik teleferik projesinin yapımıyla ilgili incelemelerde bulunduktan sonra Beşikdüzü Meydanı’ndaki mitinge katıldı.

DSC_0695

Beşikdüzü’ndeki mitinge başta Şalpazarı olmak üzere; Vakfıkebir, Eynesil, Görele, Tonya ve Çarşıbaşı gibi çevre ilçelerden de ilçe başkanları, belediye başkanları, kaymakamlar ve vatandaşlar katıldı. Mitingdeki konuşmalarda çevre ilçelerden hiç bahsedilmemesi saatler öncesinden alanı dolduran vatandaşları üzdü.

DSC_0763 DSC_0772

Beşikdüzü’ndeki mitinge; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti MKYK Üyesi Siyasi ve Hukuk İşleri Sorumlusu Hayati Yazıcı, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Av. Salih Cora, Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Av. Ayşe Sula Köseoğlu, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da katıldı.

cbaskani-besikduzu-nde

Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara‘nın da katıldığı mitingde ilk konuşmayı Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu yaptı. Sözlerine, “Selamün Aleyküm Beşikdüzü…” diyerek başlayan Başkan Bıçakçıoğlu; “Dünya mazlumlarının hamisi, İslam aleminin reisi, Türk Milletinin başkomutanı, Sayın Cumhurbaşkanım. Hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Şeref verdiniz. Allah sizden razı olsun. Bugün Beşikdüzü’nün mürüvvetini görüyorum. Ali Şükrü Bey‘in memleketinin mürüvvetini görüyorum. Allah’a emanet olun, yolunuz açık olsun. sağolun, varolun” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan‘a övgüler yağdırıp, ziyaretinden duyulan memnuniyeti dile getirdi.

DSC_0816DSC_0820

Mitingdeki konuşmasına tüm vatandaşları selamlayarak başlayan Erdoğan, Ali Şükrü Bey‘in mekanında vatandaşlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşikdağı’na çıktığını belirterek, oraya yapılan teleferiği herkesin gelip görmesi gerektiğini, teleferiğin ilçeye modernizmi getireceğini ve kısa zamanda da biteceğini aktardı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beşikdüzü’ne doğalgaz müjdesi de verdi.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 Ağustos 2017, 21:14

    referandumda rekor kıran şalpazarı cezalandırılıyor.beşikdüzü yaramaz çocukya başını okşuyorlar.2019 seçiminde akp.belediyeyi bile kazanamayacak.