Üzümözü Mahallesi’nde ağacın altında kalan baba ve oğlu hayatını kaybetti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı İlçesi´nin Üzümözü Mahallesi Garip Deresi mevkiinde bugün saat 13.00 sıralarında meydana gelen olayda, kendi arazilerinde rüzgardan devrilen ağacı odun yapmak isterken kök kısmının üzerlerine devrilmesi sonucu Yusuf Yılmaz (72) ve oğlu Sezgin Yılmaz (48) feci şekilde hayatlarını kaybettiler.

Baba ve oğlu olay yerine itfaiye, vatandaşlar ve sağlık görevlileri tarafından ağacın altından çıkarıldı. Cenazeler Şalpazarı İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay yerinde hayatını kaybeden baba ve oğlu otopsi yapılmak üzere Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne gönderildi.

Feci olayın ardından Adli Tıp’ta otopsileri yapılan cenazeler Şalpazarı Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla Üzümözü Mahallesi Mezarlık Boğazı Camii önüne getirildi. Mezarlık Boğazı Camii Yılmaz Ailesi ve yakınlarına taziyeye gelenlerle doldu taştı. Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun da Üzümözü Mahallesi’ne gelerek, Yusuf Yılmaz ile oğlu Sezgin Yılmaz‘ın geride kalan yakınlarına, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ve İYİ Parti İl Yöneticisi Hasan Karabayır‘a başsağlığı diledi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir