Derya Gören, Oflu Cabir Terzioğlu ile evlendi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

derya goren

Sayvançatak Mahallesi’nden Havva – Ali Gören çiftinin, Trabzon’da bir çağrı merkezinde çalışmakta olan kızları Derya, aynı yerde görevli Oflu Mehdiye – Nazım Terzioğlu çiftinin oğulları Cabir ile dünya evine girdi.

IMG_7955

Derya Gören ile AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu‘nun kardeşi Cabir Terzioğlu‘nun Trabzon EYOF Hatıra Parkı’ndaki düğün ve nikah töreni siyasetçi akınına uğradı. Çiftin şahitliklerini; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Dr. Adnan Günnar, Muhammet Balta ve Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Faruk Nafiz Özak ile AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yaparken, nikahı ise Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç kıydı.

IMG_7975IMG_8040

Düğünde davetlilere etli pilav ve ayran ikram edildi. Düğüne ilerleyen saatlerde Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar da gelerek Derya Gören – Cabir Terzioğlu çiftine altın taktı. AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora da düğüne son anda katıldı. Genç çiftin düğününe AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara‘nın yanı sıra, çok sayıda İlçe Başkanı ve bürokrat da katıldı. Sayvançatak Mahalleliler de EYOF Parkı’ndaki düğünde Gören Ailesi’nin mutluluğunu paylaştılar.

IMG_7963

Ayrıntılı haber hazırlanıyor…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir