Çeyrek finalde gülen taraf Dereköy Kartalspor oldu : 3-2

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce düzenlenen Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası’nda heyecan kasırgası sürüyor.

Turnuvanın çeyrek final ilk maçında Başoba – Geyikli’yi 3-0 mağlup etti. Günün ikinci maçı ise Dereköy Kartalspor ile Üzümözüspor takımları arasında oynandı. Oldukça çekişmeli geçen maçın sonunda gülen taraf Dereköy Kartalspor oldu.

Merhum Milli Eğitim Müdürü Adil Bektaş unutulmadı

Dereköy Kartalspor birkaç gün önce hayata veda eden Şalpazarı İlçe eski Milli Eğitim Müdürü Adil Bektaş’ı unutmayarak salona, “Adil Bektaş hocamızı saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz” yazılı pankartla çıktı.

Maçın bitişiyle birlikte sahaya fırlayan taraftarlar Dereköy Kartalspor oyuncularını kucaklayarak büyük bir sevinç yaşadı.

Karşılaşmada ilk seti Dereköy kazandı. Turnuvanın favorileri arasında gösterilen Üzümözü 2’inci ve 3’üncü seti rahat geçti ve skoru 2-1 yaptı. Maça yeniden ağırlığını koyan Dereköy Kartalspor skoru eşitleyerek 2-2’ye getirdi. Taybrekte başabaş geçen mücadelede bir ara Üzümözüspor 3 farklı öne geçmesine rağmen bu farkı koruyamayarak seti 15-12 kaybetti ve Dereköy’e 3-2 yenilerek turnuvadan elendi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir