Mehmet Çakmak Çamkiriş’te, Hikmet Akgün ve Bayram Demir Turalıuşağı Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

featured

Şalpazarı’nda bir günde 4 cenaze toprağa verildi. Simenli Mahallesi’nde dün sabah saat 05.00 sıralarında 80 yaşında vefat eden, Ali ve Hüsamettin Karagül ile Bülbül Taşkan ve Mavile Kahraman’ın babaları Ahmet Karagül’ün cenazesi öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip aile mezarlığına defnedildi. “Aptallı’nın merhum Ali oğlu Ahmet Karagül‘ün cenaze namazını Coşkun Kahraman kıldırdı. Cenazeye; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Metin Günay ve Trabzon Şalpazarılılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman da katıldı.

Şalpazarı İlçe Merkezi’nde ise ikindi namazından sonra 3 cenaze için namaz kılındı. Almanya’da 3 gün önce vefat eden alzheimer hastası Mehmet Çakmak (85), İstanbul’da kalp kirizi sonucu vefat eden emekli bankacı Hikmet Akgün (72) ve Şalpazarı’ndaki evinde kalp krizi geçirdikten sonra kaldırıldığı İlçe Devlet Hastanesi’nde 60 yaşında vefat eden, “Alenzinho” lakaplı Bayram Demir için Merkez Camii önünde ayrı ayrı cenaze namazı kılındı.

Çamkiriş Mahallesi Muhtarı Kuyumcu Turgut Çakmak ile Necmi ve Veysel Çakmak‘ın babaları olan Almanya emeklisi  5 evlat babası Mehmet Çakmak‘ın cenazesi Çamkiriş Mahallesi’ndeki aile mezarlığında toprağa verildi.

3 çocuk baabası Hikmet Akgün ile 4 erkek 1 kız olmak üzere 5 evlat babası olan Bayram Demir‘in cenazeleri de cenaze arabalarıyla Turalıuşağı Mahallesi’ne götürülerek toprağa verildi. Şalpazarı’ndaki cenazeye; Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Recep Demir‘in de aralarında bulunduğu yüzlerce kişi katıldı.

Aramızdan ayrılan merhum Mehmet Çakmak, merhum Ahmet Karagül, merhum Hikmet Akgün ve merhum Bayram Demir‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyoruz.

Mehmet Çakmak Çamkiriş’te, Hikmet Akgün ve Bayram Demir Turalıuşağı Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir