Şalpazarı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Ağustos Zaferi’nin 98. yıldönümü Şalpazarı’nda törenle kutlandı. Sabah 9.30’da Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesindeki Atatürk anıtı önünde düzenlenen çelenk törenine Kaymakam Uğur Ünsal, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe J. K. Serdar Ceylan, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç, daire amirleri, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, İYİ Parti Belediye Meclisi Üyesi Naci Usta, jandarma ve emniyet görevlileriyle vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Uğur Ünsal ve Belediye Başkanı Refik Kurukız Atatürk anıtına çelenk bıraktılar. Ardından Atatürk ve Türk Büyükleri anısına saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu. Koronavirüs önlemleri nedeniyle çelenk töreni tebrik kabulu yapılmaksızın sonlandırıldı.

Törenin ardından Kaymakam Uğur Ünsal, İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan ve İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç ile birlikte Geyikli Mahallesi’ne giderek Şehitlerimizin kabirlerini ve ailelerini ziyaret etti. Şehitlerimiz için dua okutuldu.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir