Salih Cora Şalpazarı’ndan bir kez daha güçlü destek istiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri öncesinde AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora son mitingini bugün Saat 14.00’da memleketi Tonya İlçesi meydanında yapacak.

2 buçuk yıllık milletvekilliği döneminde; Şalpazarı’nda, Trabzon’da ve Türkiye’deki bir çok hizmetlere imza atan Salih Cora‘ya 1 Kasım 2015 Seçimleri’nde en büyük desteği Şalpazarı vermişti.

Şalpazarı, AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora‘nın çabalarıyla; Meslek Yüksek Okulu, İlçe Stadyumu, Sayvançatak Semt Sahası, Geyikli Sağlık Evi, Ağasar Deresi Islahı, Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga Yayla Yolu Asfaltlama ve Betonlama, Şalpazarı Belediye Hizmet Binası, Yeni Hükümet Konağı, İçme Suyu ve Gölet Projeleri, Tonya – Doğancı Yol Betonlaması, PTT Binasının Öğretmenevine Kazandırılması gibi önemli hizmetlerde mesafe kat etti.

“Şalpazarı’nın Vekili” olarak yola çıkan Salih Cora, Milletvekilliği görevinde göstermiş olduğu üstün performansından dolayı her gittiği yerde partili partisiz tüm vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir