AK Parti Şalpazarı İlçe 6. Olağan Kongresi yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şalpazarı İlçe 6. Olağan Kongresi Çinkaya Düğün Salonu bahçesindeki açık alanda yapıldı. Kongreye Zonguldak Milletvekili ve Trabzon Koordinatörü Polat Türkmen, Trabzon Milletvekilleri Av. Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Atilla Ataman, Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, İl ve İlçe Yöneticileri, İlçe eski başkanları, eski Belediye Başkanları, delegeler ve partililer katıldı.

Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in divan başkanlığını yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Ardından, yeniden göreve talip olan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk’a söz verildi. Konuşmasında, “Biz hizmet siyaseti yapıyoruz. Bugüne kadar Şalpazarı’na ne yaptınız diyenler, buradan açıklayacağım hizmetlerimizi saysınlar” diyerek uzunca bir konuşma yapan Çabuk, hizmetlerin yapılmasında emeği geçenlere de teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Av. Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu ile son olarak AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin konuşmalarının ardından, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Sağlam tarafından divan kuruluna yeni Yönetim Kurulu Üyeleriyle İl Kongre Delegelerinin isim listesi sunuldu.

Kongreye tek aday olarak giren Zeki Çabuk ve ekibi sahneye çağırılarak partililerle fotoğraf çektirildi. Çinkaya  Düğün Salonu’nda kurulan 2 sandıkta oy kullanan 215 delegenin oylarıyla yeniden AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı seçilen Zeki Çabuk’un yönetim kurulu üye listesinde şu isimler yer alıyor:

1-İbrahim Aydan, 2-Erdan Demir, 3-Cavit Erata, 4-Muhammet Sağlam, 5-Sanibey Başraktar, 6-Rüştü Türkmen, 7-Yaşar Hüseyin Ayaz, 8-İsmail Tulumen, 9-Naci Gören, 10-Mustafa Yavuz, 11-Cevat Özdemir, 12-Yusuf Çakır, 13-Seyfettin Demirtaş, 14-İbrahim Kılıç.

İl Kongre Delegeleri ise şunlar:

1-Zeki Çabuk, 2-Atilla Ataman, 3-Ahmet Yüksel Gülay, 4-Muzaffer Türkmen, 5-Mehmet Muhcu, 6-Fevzi Atar, 7-Murat Yılmaz, 8-Kadir Akgün, 9-Kadir Gülay, 10-Osman Demirci, 11-Fehmi Cengiz, 12-Nevzat Çabuk, 13-İbrahim Yılmaz, 14-Murat Topkara.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir