AK Parti Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

danışma

Ak Parti Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı  Trabzon İl Başkan Yardımcısı Enes Aslan başkanlığında bugün öğleden önce yapıldı.

Toplantıya; Ak Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Alp (Şalpazarı Koordinatörü) ve Metin Günay, Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve İlçe Teşkilatı mensupları, Trabzon İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Şahin, İlçe Kadın Kolları, Partili Belediye Meclisi Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Mahalle Temsilcileri, Geyikli Belediyesi eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay ve  partililer katıldı.

ahmet

Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara açılış konuşmasında, “Hizmetlerimize devam edeceğiz. Hiç yılmadan taleplerinizi yerine getireceğiz.” diye konuştu.

enes

Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Enes Aslan da iktidarının güçlü olduğunu ve Şalpazarı’nın her bir sorununu aşabilecek kudrete sahip olduğunu ifade etti. Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz da Şalpazarı’ndaki çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri İlyas Oğuzoğlu ve Zeki Çabuk da, “Büz, menfez, yol  sorunları bir şekilde aşılır. Bu sorunlardan daha önemlisi birlik ve beraberliğimiz kalmadı. İlçede git gide bozulan birlik ve beraberliğin yeniden tesis edilmesi konusunda birşeyler yapılması lazım” şeklinde düşüncelerini dile getirdiler.

muhtar

İlçe Danışma Meclisi Toplantısında Muhtarlar söz alarak acil sorunlarının çözümlenmesini istediler. Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz da muhtarların sorularını cevaplandırdı.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 26 Aralık 2015, 21:43

    zekı cabuk kardesımı soylemlerınden dolayı kutluyorum ne yazıkkı salpazarının gercek acı yuzu
    zayıf ınsanların dırenemez dırenısı olmaz.
    var sayım, dedi kodu laf, goruntu hepsı var iş icraat yok
    80 kusagı yonetımı ele alana kadar boyle gıdecek gorunuyor…