Mustafa Akdemir MHP’den Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa Akdemir Milliyetçi Hareket Partisi’nden Şalpazarı Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Akdemir başvurusu dilekçesini Ankara’da MHP Genel Merkezi’ne verdi.

1968 yılında Şalpazarı’nda doğan Mustafa Akdemir, askerlik görevini yaptıktan sonra 1990 yılında KTÜ’de memur olarak çalışmaya başladı. 1994 yılında KTÜ Rize Meslek Yüksekokulu Makine Bölümünden, 2015 yılında da KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Akdemir KTÜ’deki görevinden bu yıl emekli oldu. Mustafa Akdemir evli ve 2 çocuk babası.

Şalpazarı’na hizmet için göreve talip olduğunu belirten Akdemir, “Şalpazarı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumu yaptım. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli büyüğümüzün ifade ettiği gibi, Cumhurun elde ettiği demokrasi zaferini yerel seçimlerde taçlanması milli bir zarurettir.  Hiç kimseyi ayırmadan, hiç kimseyi ayrıştırmadan milli ve manevi ortak paydada buluşan her kardeşimizi ve her vatandaşımızı kucaklayarak derin bir heyecan, engin bir hoşgörü ile Şalpazarı’mıza hizmet etmek istiyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir