Çakır Gülay toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çakır Gülay ve Behiye Demir toprağa verildi

Lüleburgaz’da 75 yaşında hayatını kaybeden 4 çocuk annesi Merhum Ali Osman Gülay`ın eşi Çakır Gülay Geyikli Mahallesi`nde toprağa verildi.

Çakır Gülay için Geyikli Merkez Camii`nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına; Bayındırlık ve İskan eski Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz, Geyikli Belediyesi eski başkanları Muzaffer Türkmen ve Ahmet Yüksel Gülay, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Bektaş, Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Temel Dural, Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demir, daire amirleri, mahalle muhtarları, din görevlileri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Öte yandan Şalpazarı’na Çakır Gülay’ın cenazesine gelirken Çorum`un Osmancık İlçesi yakınlarında 50 yaşındaki Cafer Tayyar Demir yönetimindeki 39 LL 117 plakalı aracın takla atıp yola savrulması neticesinde hayatını kaybeden 68 yaşındaki Behiye Demir’in cenazesi de Lüleburgaz’daki aile kabristanlığında toprağa verildi. Osmancık’taki kazada ölen Behiye Demir`in de, Bayırdırlık ve İskan eski Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir`in eşi İmmuhan Demir`in akrabası olduğu öğrenildi.

Merhume Çakır Gülay ve Behiye Demir`e Allah`tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz. (01.38)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir