Emekli Öğretmen Yusuf Özen Üzümözü’nde toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

yusuf cenazesi

Dün Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 58 yaşında vefat eden 2 çocuk babası Emekli Öğretmen Yusuf Özen, bugün Üzümözü Mahallesi Değirmenyanı Camii’nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip yüzlerce kişi tarafından ebediyete uğurlandı.

Sivas ve Antalya’daki liselerde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği yaptıktan sonra emekliye ayrılarak memleketi Şalpazarı’na dönen Yusuf Özen çevresinde çok seviliyordu.

Emekli Öğretmen Yusuf Özen’in evine yol gitmediği için, Değirmenyanı’nda, İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik’in kıldırdığı cenaze namazına; Kaymakam Cafer Sönmez, Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, Sağlık Gurup Başkanı Dr. Özgür Vuran, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Şalpazarı ÇPAL Müdürü Kemal Türkmen, Atatürk İlkokulu Müdürü Muhammet Karabayır,  Üzömözü Muhtarı Mehmet Mertoğlu, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Mehmet Muhcu, Trabzon Şalpazarılılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman, emekli öğretmenler ve diğer bazı daire amirlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

yusuf ozen cenaze

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir