Eski Şantiye Şefi Hayati Aygün ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0053

Karakaya Mahallesi’ndeki evinde dün akşam ölü olarak bulunan Özel İdare Şantiyesi eski Şefi Hayati Aygün‘ün cenazesi bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Evinde ölü bulunmuştu

Edinilen bilgilere göre Karakaya Mahallesi’ndeki evinde kalan Hayati Aygün‘e Trabzon’da oturan ailesi ulaşamayınca amca oğlu olan Muhtar Hayati Aygün‘ü aradı. Muhtar Aza Metin Keskin ile birlikte dün akşam saatlerinde Hayati Aygün‘ün evine gitti. Açık olan kapıdan içeri girince Hayati Aygün‘ün yerde uzanmış vaziyetteki cansız bedeniyle karşılaştı. Eski şantiye Şefi Hayati Aygün‘ün sabah kahvaltı yaptıktan sonra kalp kirizi geçirerek hayatını kaybettiği belirtiliyor.

DSC_0035

53 yaşında vefat eden Fehmi Aygün‘ün oğlu Hayati Aygün 3 çocuk babasıydı. Şalpazarı’nda yıllarca Köy hizmetleri’nde işçi olarak çalışan ve Şantiyelerin Özel İdareye devredilmesinden sonra Şantiye Şefliği de yapan Hayati Aygün yakın bir süre önce emekli olmuştu.

Hayati Aygün‘ün Karakaya Mahallesi’nde bugün ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazına ailesi, yakınları ve yıllarca birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarıyla mahalle muhtarlarının yanı sıra; AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz de katıldı.

hayati aygun vefat ettiDSC_0063DSC_0052DSC_0068 DSC_0069

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 5 Ekim 2017, 08:03

    allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun sevenlerine sabırlar dilerim