Sugörenli Genç, ameliyat olduktan 2 hafta sonra yaşamını yitirdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kadem cenaze

Eynesil’deki bir çay fabrikasında mevsimlik işçi olarak çalışmakta olan 37 yaşındaki Kadem Öztürk rahatsızlanınca geçen ay sonu izin alıp Şalpazarı’nın Sugören Mahallesi’ndeki baba ocağına gelir. Geçtiğimiz 30 Mayıs tarihinde kardeşi ile birlikte Trabzon’a doktora giden Kadem Öztürk bağırsak rahatsızlığı teşhisiyle tedavi altına alınır. 6 Haziran 2016 tarihinde de ameliyat edilir.

HABER VİDEOSU

[youtube wttViULI3a4]

 

taziye

Kadem Öztürk, ameliyat edildikten bir süre sonra taburcu edilir. Sugören Mahallesi’ndeki evine dinlenmeye gelen Kadem Öztürk, birkaç saat sonra fenalaşır ve Şalpazarı İlçe Hastanesi’ne götürülür. Buradan ameliyat edildiği Kaşüstü’ndeki Kanuni Araştırma Hastanesi’ne sevk edilir. Hastaneye yatırılan Kadem Öztürk dün sabah tedavisi sürerken kendisine refakat eden kardeşi Cemal Öztürk (24) ile koridorlarda gezip stres atar. Mamutlu’nun Kemal Öztürk’ün 8 çocuğundan biri olan Cemal Öztürk ağabeyinin vefatını şöyle anlatıyor:

babasi

“Ağabeyimi hastane içinde gezdirdim. Yüzü solgundu ama gayet iyiydi. Daha sonra yatağına yatırdım. Ziyarete gelen ablamı almak için hastane girişine indim. Birlikte yukarı çıktığımızda baktık ki, doktorlar hemşireler ağabeyimin başında. Kurtarmak için müdahalede bulunuyorlar. Tüm müdahalelere rağmen kurtaramadılar. Kana enfeksiyon bulaştığını söylediler”

Kadem Öztürk’ün genç yaşta vefatı başta Sugören Mahallesi’nde olmak üzere tüm Şalpazarı’nda büyük üzüntüye neden oldu. Kadem Öztürk’ün cenazesi Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracı ile Kaşüstü’ndeki hastaneden alınarak Sugören’deki baba ocağına getirildi. Cenazenin getirilmesiyle gözyaşlarının sel olduğu ev, akşam saatlerinden itibaren taziyeye gelenlerle doldu taştı.

Kadem Öztürk’ün cenazesi bugün Sugören Mahallesi Camii’ndeki öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazını müteakip toprağa verilecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 20 Haziran 2016, 08:21

  Genç Kardeşimize Allah’ tan Rahmet Etsin. Acılı Ailesine Allah Sabır Versin.

 2. 20 Haziran 2016, 09:57

  Merhuma ALLAH’tan rahmet dileriz.Başta kemal beye ve Kederli ailesine Rabbım sabırlar versin mekanı cennet olsun.

 3. 20 Haziran 2016, 13:12

  Aramızdan genç yaşta ayrılan Kadem kardeşimize ALLAH’dan rahmetler, geride bıraktığı ailesi ve sevenlerine sabırlar dilerim .

 4. 22 Haziran 2016, 21:50

  Allah rahmet eylesin .Geride kalanlarına sabırlar versin.