Adem Usta genç yaşta hayata veda etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ademee

Şalpazarı Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Kemalettin Usta’nın ağabeyi, merhum Fikret Usta (Fikret Hoca)’nın oğlu ve Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz’in kayınbiraderi olan Adem Usta, bu sabah yakalandığı amansız kanser hastalığına yenik düştü. Tekirdağ’da tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden 54 yaşındaki 1 çocuk babası Adem Usta’nın genç yaşta ölümü Şalpazarı’nda büyük üzüntü yarattı.

Gençliğinde, yüzmede ve su altında uzun süre kalma gibi cesurca hareketleriyle çevresinde tanınan ve sevilen Adem Usta, Gölcük Tersanesi’nden emekli olduktan sonra ailesiyle birlikte Tekirdağ’a yerleşmişti.

Adem Usta’nın cenazesi yarın Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Akçiriş Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Merhum Adem Usta ağabeyimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyoruz.

sehirademmg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 6 Kasım 2015, 08:39

    Allah rahmet eylesin. Bütün yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

  2. 6 Kasım 2015, 10:22

    Adem kardeş sempatik etrafına hayat veren sevecen, neşeli bir kişiydi.Çocukluk arkadaşımızdı,aynı zamanda 1981 yılında Hatay iskenderunda askerliğimizi beraber yapmıştık.Yakalandığı elim hastalıktan kurtulamayarak hayata genç yaşta veda etmesi bizi derinden üzdü: Mekanın cennet olsun Adem kardeş.Tüm yakınlarına ALLAH tan sabır niyaz ediyorum.