• İmsak 00:00
 • Güneş 00:00
 • Öğle 00:00
 • İkindi 00:00
 • Akşam 00:00
 • Yatsı 00:00
 • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Dordmund’da Bakan Soylu ile fotoğraf çektirdiler

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

soylu dordmund

Almanya’nın Dordmund Şehrinde düzenlenen; “Her Yönüyle Trabzon Günleri” devam ediyor. Etkinliklere MHP ve AK Partili bazı meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu ekibiyle katılan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, standı ziyarete gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

s soylusoylu suleyman

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, geçen yıl 10 Mayıs Pazar günü düzenlenen Acısu Hıdrellez Kültür ve Bahar Bayramı’nda, o tarihlerde iktidar partisinin Teşkilat Başkanlığı görevini yapan şimdi ise  64. Hükümette Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak görevlendirilen Süleyman Soylu’ya mikrofonu verdirmek istememişti.  “Protokol konuşmaları bitti. Zamanında gelseydi…” diyerek şenliğe gecikmeli geldiği gerekçesiyle halkın şenliğinde sahneden konuşma yapması engellenmeye çalışılan Süleyman Soylu, AK Partili Yöneticilerin tepkileri üzerine sahneye çıkarak kısa bir konuşma yapmıştı.

soylu kavgasi

Şenliğin açılış konuşmasında; “Her partiden 1’er aday konuşturalım diye düşündük” dedikten sonra, MHP’den 3, CHP’den 1 milletvekili adayının konuşmasını sağlayan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, İktidardaki AK Parti’den Teşkilat Başkanı gibi önemli bir görev ifa eden Süleyman Soylu’nun konuşma yapmasını engellemeye çalışarak büyük bir skandala imza atmıştı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Günleri'ne gelen Şalpazarılı engelli bir gençle de yakından ilgilendi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Günleri’ne gelen Şalpazarılı engelli bir gençle de yakından ilgilendi

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Yorum

 1. Refiz kurukiz,ak partinin 1 numarali antisempatizanidir.yani oyle bir hareket te yakisir kendisine..

 2. 27 Şubat 2016, 21:36

  Yapılan hareket taraflı bu haber tarafsız yani. Düşündürücü !

 3. 28 Şubat 2016, 12:45

  Sayın Başkan o gün doğru olanı yapmıştır. Sayın Bakanımız o tarihte protokole dahil değildi şayet protokole dahil olmayan başka birine söz vermişse hata etmiştir. Şenlikte olmadığımdan bilmiyorum. Seçim beyannamesine bakmak lazım vaatlerini gerçekleştirme peşinde değilse hizmet anlayışında partizanca davranıyorsa onu eleştirelim.

 4. 28 Şubat 2016, 13:30

  Yanlı,taraflı ve yılışık kalemşörlüğü bırak turgay ikinci

 5. 29 Şubat 2016, 08:37

  Turgay İkinci,bu haber sana çok yakışıyor..Millet de seni iyi tanıyor..

 6. …turkiyenin en büyük partisinin ağır toplarından süleyman bey in başbakan yrd veya bakan olacaği o günlerde belliydi..siyasetci,devleti yonetmeye talip olanlar ileri görüşlü feraset sahibi olmalı..şimdi yönettiğin o ilçeye hizmet almak için mikrofon vermek istemediğimiz o kişilerin kapısını çalmak zorundayız..devlet herkese parti ayırımı yapmaksızın hizmet vermek zorunda…devletin kapısını çalarken yüzümüz kırmızı olmamalı..

 7. 29 Şubat 2016, 11:51

  Vallahi sizi kutluyorum ne güzel ve faydalı bir haber yakalamışsınız Ahmet Aydının dediği gibi gazetenin ismini değiştirebilir mesala AKP nin gözü kulağı diyebilirsiniz

 8. 29 Şubat 2016, 15:46

  Sayin Turgay bey, sen senelerin verdigi tecrübe ilen calisan basinimizin güzide elemanlarindan birtanesisin,ama böyle bir haber yaptigina halen bende inanamiyorum,yoksa baski altinda kalarak mecburiyettenmi yaptin bilemiyorum, ama hic hos deyil yakistiramadim seni seviyoruz selamlar.

 9. Turgay bey,yanli bir hareket degil yapilan,sizi tebrik ediyorum ve kutluyorum.herzaman yayinciliginiz da da oncu olmanizi cani gonulden diliyorum.resimlere bakarsaniz salpazarini daha iyi anlarsiniz beyler,turgay bey objektif,gazeteciligin ornegini sergilesmistir.bazi kesimler tarafindan ve bazi kesimlerin icini kemiren duygulari guzel yansitmis.oncelikle tebrikler

 10. Tabi ki sayin bakanimziin umrunda degil refiz kurikiz,netice de butun trabzonumuzu kucaklayan bie bakanimiz var allaha sukur,trabzonumuzun ve turkiyemizin hizmetkari bir bakanimiz var,boyle bir saygisizligi yapan,gidipte sayin bakanla poz veriyorsa,bu da dusundurucu…

 11. Turgay bey,objektif ve tarafsiz gazecilginizin devamini diliyorum.sizden istirhamim ise,yazdiklarimin yayinlanmasina izin,verir lutfen.BASARİLAR

 12. 29 Şubat 2016, 21:57

  Bir sürü seçim vaadiyle Başkan seçilen Mhp li Refik Kurukız, Şubatın 10 undan ay sonuna kadar makamına uğramamıştır.
  Son bir haftadır tanıtım bahanesiyle arazi olan başkanın ondan önce nerede olduğunu bilen var mı?
  Refik Kurukız için; tanıtımlar, açılışlar, dernek ve Hilmi Türkmen ziyaretlerİ bahane, arazi olmak şahane.
  Sonra Akp hep kazanınca da; ” ay bu millet Koyun!”

 13. 1 Mart 2016, 12:43

  Turgay abi,eğer babam başkan olsaydı,senin tarafında olurdum emin ol.

 14. Turgay İKİNCİ Beye, laf söyleyenlerin Ruh hallerini merak ediyorum.!
  Siz utanmış olsanız laf söylemezsiniz. size ŞALPAZARI’nı Fotoğraflarıylan,haberleriylen tanıta Turgay Bey.!
  Şalpazarı’nı hiç tanıyan yoktu.Gözünüz açıldı şimdi Turgay beye ahkam kesiliyorsunuz.Doğru birtane iki olsa o zaman Birisini Turgay beyi Eleştirenlere verirdik olmazmı..!!
  Hadis-i şerif meali.!
  * (Şu üç şeyden biri bulunan kimse, namaz kılsa da, oruç tutsa da münafıktır:
  Yalan söylemek, sözünde durmamak, emanete hıyanetlik.) [Buhari, Ebu Davud]
  * (Müminde her huy olabilir. Ama, hain olmaz ve yalan söylemez.) [İbni Ebi Şeybe, Bezzar]
  * (Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona hıyanet ve yalan söylemez.) [Tirmizi]
  Turgay bey, ŞALPARARI için bir değer,nimettir.Turgay bey ve onungibiler sayesinde gözü açılanlara,sonrada taşlayanlara Yazıklar olsun..!! Demekki TURGAY bey,doğru yoldaki,doğru işini yapıyorki,oklar ona çevrilmiş. Sizin oklarınızı atmanız için yay gerekir,o da sizde yok,boş boş konuşun..! Saygılarımla.

 15. 2 Mart 2016, 14:40

  ben Turgay İkinciyi de Refik Kurukızı da birazcık tanıdığıma inanıyorum. İkisinin de Şalpazarına lazım olduğu kanaatini taşıyorum. Bu vesileyle insan kaybetmek yerine kazanmanın gayesi içinde olmanın yararına inanıyorum. Konuya gelirsek ben o zaman da yazmıştım. Sebep her ne olursa olsun Süleyman Soylu’ya gösterilen tepki gerçekten maksadı aşmıştı ama Şalpazarı Refik Kurukızı da bir çırpıda silip atamaz. Buna gönlümüz razı olmaz. Tabi ki Turgayı da kimse görmezden gelemez. Birbirimizin ayağına çelme takmak yerine ilçemiz için daha iyi neler yapabilirizin derdine düşsek daha iyi olmaz mı beyler.