logo

Fatih Yılmaz Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na bağımsız aday oluyor

Fatih Yılmaz Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na bağımsız aday oluyor

Daha önce AK Parti’den Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na Aday Adayı olan Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz bağımsız aday olmak üzere partisinden istifa etti.

Fatih Yılmaz istifasını AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı’na sunduktan sonra yaptığı açıklamada; “Şalpazarı Belediye Başkanı adayının açıklanmasından sonra beklentilerine karşılık bulamayan kamuoyundan yükselen tepkilere kayıtsız kalmam imkansızdı. Siyasi hesaplar uğruna Şalpazarı’nın her geçen gün kan kaybetmesine artık seyirci kalmak istemiyorum. Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday olabilmek için partimden istifa ettim. Güzel İlçemizi hep birlikte modern ve yaşanabilir bir yerleşim merkezine dönüştürmek, öncelikli sorunlarımızı acilen çözmek için elimizi taşın altına koymamız gerektiğini düşünerek Belediye Başkanlığı görevine talibim. Binlerce seçmenin iradesini sandığa yansıtacak bu girişimde hep yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: »
Share
4411 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?
#

Fatih Yılmaz Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na bağımsız aday oluyor” için 2 Yorum

  1. Semih Yıldız : diyor ki:

    Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Parti üstü siyaset yapmak cesaret ister. İnşallah Şalpazarı halkı da gereken desteği verir ve Şalpazarı kazanır.

  2. muhammet : diyor ki:

    kamu oyundan yükselen seslerin sayısını hep birlikte göreceğiz.Yoksa bu bir kamu oyunu mu.