Fehmi Cengiz, Cumhur İttifakına değil, adaya karşı olduklarını söyledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz, Cumhur İttifakına değil, adaya karşı olduklarını söyledi. Bugün Şalpazarı’nda seçmenlerden oy isteyen AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile karşılaştığında sarfettiği sözlerin MHP Adayı Refik Kurukız lehine çarpıtıldığını ifade eden Fehmi Cengiz şunları söyledi:

“Milletvekili Muhammet Balta‘ya ve yanındakilere, Şalpazarı’na benden sonra hiç bir şey yapılmadı. Konutları, köprüyü, spor salonunu, çevre yolunu ve daha bir çok yatırımı ben yaptım. Cumhur İttifakını destekliyorum demiştim. Buradan Refik Kurukız‘ı desteklediğim şeklinde bir ifade çıkarmak maksatlıdır”

“Ne ben, ne de Fatih Yılmaz Cumhur İttifakı’na karşı değiliz. Bunu her yerde üzerine basa basa söylüyoruz. Biz Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Refik Kurukız‘a karşıyız. Bizim Cumhur İttifakına karşıyız deme lüksümüz olamaz”

Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz, Şalpazarı’nın kendisinden sonraki 5 yılının heba edildiğini de ifade ederek, “Siz benim bu başarısızlığı ortaya koyan sözlerimi yazmıyorsunuz ama Cumhur İttifakı ile ilgili görüşlerimden Refik Kurukız‘a destek manası çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ben Şalpazarı Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Fatih Yılmaz‘ın yanındayım. Kadıldığım seçim çalışmalarında seçmenlere bunların rezilliklerini anlatacağım” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir