Genç yaşta kansere yenilen Duygu Çakır Üzümözü Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanser genç bir kızı hayattan kopardı. KTÜ’de güvenlik görevlisi olarak görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan Mustafa Çakır‘ın kızı Duygu Çakır, 32 yaşında hayata veda etti.

Mustafa Çakır’ın 3 evladından ortancası olan Duygu Çakır yaklaşık 5 yıldır kanser tedavisi görüyordu. Duygu Çakır tedavi olmak için gittiği İstanbul’daki bir hastanede önceki gün hayatını kaybetmişti.

Duygu Çakır‘ın cenazesi Üzümözü Kırcavu Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip aile mezarlığına defnedildi. Genç yaşta kızını kaybeden acılı baba Mustafa Çakır‘ın gözyaşları dinmek bilmedi.

Duygu Çakır‘ın cenazesine ailesi ve yakınlarıyla, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, MHP İlçe Başkanı Mustafa Koç, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, BBP İlçe Başkanı Ali Topkara, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ali Yazıcı ile siyasi partilerin adayları ve aday adayların da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazede acılı baba Mustafa Çakır‘ı KTÜ’deki meslektaşları ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir