İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon’da iftarda konuştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

suylu iftarda konustu

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Yavuz Selim Stadı’nda Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birlikte düzenlediği “Kardeşlik İftarı”nda yaklaşık 3 bin kişi birlikte oruç açtı.

İftar programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Salih Cora, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi de katıldı.

DSC_0006

Büyükşehir Belediyesi Kanuni Mehteran Takımı iftar öncesinde verdiği konserle katılımcılara heyecan ve duygu dolu anlar yaşattı. İftar programında katılımcılara seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Allah şahittir. Yaptığımız işlerin büyük bölümü yorgunluk getiren işlerdir. Ama yine Allah şahittir ki bu gözler Trabzon’u gördükten sonra, bu güzel hemşehrilerimi gördükten sonra yorgunlukta önemli değil, yatacak yerde önemli değil” diyerek sözlerine başladı.

DSC_0061

Şuanda 10 bin evladımız Diyarbakır ve Bingöl kırsalında operasyon yapıyor. Sizden onlara dua etmenizi istiyorum. Allah onların ayaklarını taştan esirgesin. Hiç merak etmeyin. Moralleri en üst noktadadır. Milletimizin birliğine, az önce okunan Ezan-ı Muhammediye’ye ve ay yıldızlı bayrağımıza kim kem gözle bakarsa gereği yerine getirilecektir. Yarın inşallah yine Güneydoğuda olacağız. Onlara selamlarınızı, muhabbetlerinizi getireceğiz. Nice Ramazanlarda bir arada olmayı Allah bize nasip etsin.

DSC_0020 DSC_0011 DSC_0001

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir