‘Işık Ali’ Üzümözü’nde ebediyete uğurlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ali-yilmaz

AK Parti Şalpazarı İlçe eski Başkanı Yusuf Yılmaz’ın dün İstanbul Ataşehir’deki oğlu Hacı Yılmaz’ın evinde akşam namazı için abdest aldıktan sonra geçirdiği kalp krizi sonucu 82 yaşında hayata veda eden Hacı Ali Yılmaz’ın cenazesi bugün Üzümözü Mahallesi’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

ali-yilmaz-cenazesi

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz’ın babası Esnaf Kredi Kefalet Koop. Başkanı Murat Yılmaz ve Ecz. Ahmet Yılmaz, Diş Doktoru Yusuf Yılmaz ile Ziraatçı Mustafa Yılmaz’ın amcaları;  Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban’ın da dayısı olan Ali Yılmaz, “Işık Ali” lakabıyla tanınıyordu. 9 çocuk babası Hacı Ali Yılmaz çocuklarıyla birlikte Şalpazarı Belediyesi arkasında bir süre fırın işletmişti.

ali-yilmaz-cenazesi-2yusuf-yilmaz

Hacı Ali Yılmaz’ın Üzümözü Mahallesi Mezarlık Boğazı Camii önündeki cenaze törenine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Hammadde Etüt ve Arama Daire Başkanı İsmail Kara ve AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Günay’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve vatandaş katıldı.

Merhum Hacı Ali Yılmaz’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir