Seda Kurukız ile Şahin Sağlam dünya evine girdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0975

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın hemşire kızı Seda ile, Şalpazarı Kaymakamlığı’nın emekli Şefi Muhammet Sağlam‘ın polis oğlu Şahin hayatlarını birleştirdi.

DSC_0369  DSC_0839

Genç çiftin kına töreni 8 Temmuz Cumartesi akşamı Halı Saha Tesisleri’nde yapıldı. Düğün ve nikah töreni ise dün akşam Cinkaya Düğün Salonu’nda yapıldı. Çiftin nikahını Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu kıyarken, şahitliklerini ise; AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora,  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci, Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı B. Cahit Erdem yaptı. Nihah defterine imzalar atıldıktan sonra gelin ve damada evlilik cüzdanı ile Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

DSC_0942

Nikah töreninin ardından Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, 36 yaşına ayak basan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora için hazırlattığı yaşgünü pastasını salona getirtti. Milletvekili Salih Cora, salonu dolduran yüzlerce davetlinin alkışları arasında üzerine Türk Bayrağı resmedilmiş olan yaş pastayı keserek gelin ve damada ikram etti. “Şalpazarı’nın Vekili” Av. Salih Cora, Seda Kurukız – Şahin Sağlam çiftine takı taktıktan sonra düğünden ayrıldı.

DSC_1033

Seda Kurukız ile Şahin Sağlam‘ın düğün törenine; AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu İşadamı Atilla Ataman, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara‘nın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Kurukız‘ın yol arkadaşları MHP Trabzon eski Milletvekili Koray Aydın ile MHP Trabzon eski Milletvekili Yavuz Aydın‘ın düğünde bulunmamaları dikkatlerden kaçmadı. Düğünde yaklaşık  50 bin TL nakit takı toplandı.

Seda Kurukız ile Şahin Sağlam‘a ömür boyu mutluluklar dileriz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir