Kurukız, karla mücadele eden Belediye işçilerine teşekkür etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

karla mucadele

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız geçtiğimiz günlerde makam odasında Mahalle Muhtarlarıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıya karla mücadele çalışmasını yürüten Belediye işçilerini de alan Başkan Refik Kurukız, Muhtarlara yaptığı konuşmada karla mücadeledeki başarılarından söz etti.

Belediye'deki muhtarlar toplantısına, Geyikli Mahallesi Muhtarı Mustafa Demirbaş yine katılmadı
Belediye’deki muhtarlar toplantısına, Geyikli Mahallesi Muhtarı Mustafa Demirbaş yine katılmadı

İşçilere tatlı yedirdi

Komşu ilçelerle kıyaslama yaparak, karla mücadelede başarılı olduklarını ve insanları mağdur etmediklerini söyleyen Başkan Kurukız, “Karın yağdığı ilk andan itibaren Şalpazarı Belediyesi ekiplerimiz ve Büyükşehir ekiplerimiz ile bütün yolları ulaşıma açarak hizmetin aksamaması için elimizden geleni yaptık” dedi. Mahalle Muhtarları da karla mücadelede gece-gündüz çalışan operatörlere ve Başkan Kurukız‘a teşekkür etti. Muhtarlar operatörlere tatlı ikramında bulundu. Başkan Kurukız da özveri ile çalışan operatörlere eliyle tatlı yedirerek teşekkür etti.

Refik Kurukız, Meclis'te, bir süre önce MHP'den ihraç edilen yol arkadaşı Ali Sağır ile birlikte görülüyor
Refik Kurukız, dünkü Meclis’te, bir süre önce MHP’den ihraç edilen yol arkadaşı Ali Sağır ile birlikte görülüyor

Büyükşehir Meclisi’nde Şalpazarı’na tren yolu istedi

Öte yandan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi’nin dünkü oturumunda söz alarak karla mücadelede Şalpazarı Belediyesi’ne verdiği desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘na teşekkür etti. Başkan Gümrükçüoğlu‘na, “Sayenizde kimseyi kardan mağdur etmedik” diyen Başkan Kurukız hızlı tren yolunun da Şalpazarı’ndan geçmesini istedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir