Mehmet Öztürk Beşikdüzü’nde organik bitkisel ürünler mağazası açtı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

besikduzu

Çiftçi TV Genel Yayın Yönetmeni, Sütpınarlı Televizyoncu hemşehrimiz Mehmet Öztürk, Beşikdüzü’nde; “Sultanveli Organik” adıyla organik ürünler satış mağazası açtı.

mehmet-ozturk

Beşikdüzü’nde ve civarındaki İlçelerde ilk olma özelliği taşıyan mağazanın açılışını Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve diğer bazı davetlilerle birlikte gerçekleştiren Televizyon Program Yapımcısı Mehmet Öztürk, “Son dönemde meşhur olan alternatif tıp diye bir alan var. Sayın Kaymakamımız Cafer Sönmez bey bana dedi ki; burası olsa olsa önleyici tıp olur. Bu çok doğru. Burası eczanenin, tıp fakültesinin, doktorların karşısında değildir. Biz insanların hastalanmaması konusunda bir katkı verebilirsek ne ala. Sultanveli Organik resmi bir marka. Organik arı ürünleri markası aynı zamanda” diye konuştu.

HABER VİDEOSU

[youtube SFUq7QqzlJU]

sultanveli

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, “Şalpazarılılar’ın girişimciliği, böyle işyeri açmaları bizi onurlandırıyor, sevindiriyor. Ama bir başka sevincimiz Beşikdüzülüler’in misafirperverliği. Beşikdüzü’nde birçok Şalpazarılı mağaza var” şeklinde konuştu.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu da, Mehmet Öztürk’ün girişimciliği sayesinde Beşikdüzü’nün yeni bir işyeri daha kazandığını ifade ederek, “Belki Şalpazarı kadar, Beşikdüzü’nde Şalpazarılı ikamet eden kardeşimiz var. Şalpazarılılar burada misafir değil, Beşikdüzülü gibi asli vatandaşıdır, asli insanıdır, sakinidir. Başımızın üstünde yeri var. Allah Mehmet kardeşimize bol kazançlar nasip etsin” dedi.

Kaymakam Sönmez: Tıp geriye gidiyor

Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez de, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ün selamlarını söyleyerek başladığı konuşmasında şöyle sürdürdü: “Mehmet bey bana geldiğinde tıp geriye dönüyor demişti. Tıp geriye dönmüyor, geriye gidiyor. Bizim atalarımızın dedelerimizin bundan 100 sene önce 200 sene önce keşfettiği şeyleri biz yeni keşfediyoruz. Biz aslında yeni bir gelişmeye adım atıyoruz, ileri gidiyoruz. İnşallah önleyici tıp olarak, şu andaki sağlık sektörüne destek olarak, insanların hastalanmasının, bünyelerinin daha da kuvvetlenmesine faydalı olacak bu mekan hayırlı mübarek olur. İnşallah devamı gelir. İnşallah, Şalpazarı’nda olur, Vakfıkebir’de olur, bütün insanlara faydası olur. Allah mahçup etmez İnşallah”

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 29 Mart 2016, 20:05

    is yeri acan yokmu fabrika boglemi olacak besikduzu ya cay ocagi acarlar yada bakkal