Merhum SHP İlçe Başkanı’nın vefat eden eşi Leman Özen toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

leman cenazesi

2009 yılında vefat eden Sosyaldemokrat Halk Partisi Şalpazarı İlçe eski Başkanı Hasan Özen‘in dün tedavi gördüğü hastanede vefat eden eşi Leman Özen‘in cenazesi Üzömüzü Mahallesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Albayrak Grubu Expres Enerji İcra Kurulu Üyesi Emekli Alb. Sadık Uçar‘ın kayınvalidesi,  2 çocuk annesi Hacı Leman Özen rahatsızlığı nedeniyle bir süreden beri tedavi görüyordu. 69 yaşında vefat eden Leman Özen, Üzömüzü Mahallesi Değirmenyanı Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip ebediyete uğurlandı. Leman Özen‘in cenazesi aile kabristanlığında eşi Hasan Özen’in kabrinin yanına defnedildi.

leman

Leman Özen’in cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, Albayrak Holding Liman Genel Müdürü Muzaffer Ermiş ve bazı yöneticiler ile Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanı Ramis Uzun‘un da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

leman2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 23 Ağustos 2016, 08:48

    Leman Hanıma Allah’ Rahmet Etsin. Kederli ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun.

  2. 23 Ağustos 2016, 09:21

    Komşumuz değeri Ağ beyimiz Rahmetli Hasan ÖZEN’ in eşi Leman ablamıza Allah’tan rahmet diler yakınlarına başsağlığı dilerim.

  3. 27 Ağustos 2016, 19:06

    Sana kara topraklar yakışmazdı desem duymazsın,gitme desemde emir büyük yerden geldi ,çünkü senden önce büyük aşkın oraya gitti.Çok severdin ,bir gün bile oooff demedin ona .Senin en değerli varlığın Hasanındı o,bir diğer aşkın,can paren Meralinde ordaydı,onada hasrettin ve kavuştun.Alemlere rahmet olarak yaratılan Peygamberin,Muhammet Mustafaya kavuştun.Sen,oraya gitmedende Muhammet Mustafana gittin.Ne mutlu sana yengem.Biz, senin derdine ilaç olamadığımıza yanıyoruz.Biricik kızın .Sevalin,seni çok çok güzel merasimlerle uğurladı.Damadın,komşuların,seni sevenler hepsi omuzlarına aldı seni.Melekler gibiydin,uçuyordun sanki,Çok sevdiğin torunların;Busen,Burcun seni doya doya sevdiler ,Işıkların hiç sönmedi evinde ,senin sarayın öyle kucaklamıştı misafirlerini ki ,hiç gitmeyin diyordu.Kuran okuyanın günlerce devam ediyor yengem.İsmini bilemediğim mahallenin hocası bana bu dualar senin içindemi okumak nasipmi oldu diyordu,kimse kabullenemedi erken gitmeni yengem.Köyündeki küçücük yuvana yol yapmışsın,elektrik getirmişsin,orada bir kişilik hane olmuşsun yengem.Evinin ışığı karşıdan bakılınca yanıyor ,baktıkça ışığı değil sanki seni görüyorum,gülen gözlerini görüyorum sanki.Yengem ,senin için kelimeler yetmiyor yamaya.hakkımız yok yaradana kızmaya,sana kavuşana kadar seni hiç unutmayacak olan Enverin,Sevalin,Sadık’ın,Busen,Burcun daima seni hayır dualarla yadedeceğiz.Dayıma selam söyle,Seni çook seviyoruz tatlı ve biricik yengem.Bu akşam 7 gün oldu dualar okunuyor senin için bizi görüyormusun yengem.Sen ölmedin ,kalbimizde ebedii yaşıyorsun. ya şı yor suuunnn!!! Peygamberimizin komşusu yengemLeman ÖZEN yengem rahat uyu.rahat uyu.Toprağın bol olsun.