MHP Şalpazarı’nda Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı düzenledi

featured

MHP İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarının birini de Şalpazarı’nda gerçekleştirdi. Şalpazarı ve Beşikdüzü İlçelerini kapsayan toplantı Cinkaya Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya; TBMM İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP MYK Üyeleri Yavuz Tellioğlu, Afşin Birben ve İdris Aydın, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, MHP Trabzon eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Mustafa Koç, MHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Bahattin Yılmaz, MHP Trabzon İl Yöneticileri,  AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, STK temsilcileri ve bazı mahalle muhtarları da katıldı.

2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı’nda yapılan konuşmalarda Şalpazarı ve Beşikdüzü’nden Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhur İttifakına tam destek istendi. Konuşmacılar, “Adayımız belli, kararımız net. İnanıyoruz ki, Şalpazarı ve Beşikdüzü 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza güçlü şekilde destek verecektir” dediler.

Toplantıda vefat eden MHP Şalpazarı İlçe eski Başkanı Ömer Özdin de unutulmadı. Merhum Ömer Özdin’in çiçeklerle süslenmiş büyük boy fotoğrafı kürsünün yanında yer aldı.

MHP Şalpazarı’nda Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı düzenledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir