• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Milletvekili Cora Şalpazarı’ndan güçlü destek istedi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IMG_0844

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora dün sabah Şalpazarı’na gelerek Partisinin referandum çalışmalarına katıldı. Milletvekili Salih Cora, AK Parti Şalpazarı İlçe binası önünde İlçe Başkanı Murat Topkara, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp, İlçe Yöneticileri, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

refik-salih

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Cora burada partililerle çay içip bir süre sohbet etti. Milletvekili Salih Cora daha sonra yürüyerek Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın bir çay evinde düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Topkara ve Milletvekili Cora, seçmenlerden güçlü bir “EVET” desteği istedi.

IMG_0680

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora kahvaltı sonrası vatandaşlarla toplu fotoğraf çektirdikten sonra, İlçe merkezinde kısa bir esnaf turu yaptı. Belediye’nin kadınlar için 7 Haziran 2015 Seçimleri öncesi açtığı sosyal tesisi ziyaret eden Milletvekili Salih Cora daha sonra Geyikli Mahallesi’ne giderek Gültepe Camii’nde öğle namazı kıldı. Ardından kahvehanede toplanan vatandaşlara bir konuşma yaptı. Vatandaşlardan gelen talepleri de not alan Milletvekili Salih Cora ilgilileri telefonla arayarak sorunların giderilmesine çalıştı.

IMG_0788

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora Geyikli’den sonra Doğancı Dere’ye giderek buradaki kahvehanelerde konuşmalar yaptı. Partisinin İlçe Başkanı Murat Topkara, İl Yöneticisi Mehmet Alp, Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Faruk Beldüz ile birlikte öğle yemeğini Abalioğlu’nda yiyen Milletvekili Salih Cora daha sonra Acısu ve Yanık kahvelerinde vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Cora beraberindekilerle birlikte önce Şıhkıranı’na ardından da Kuzuluk’a gitti. Kuzuluk kahvesinde kalabalığa hitap eden Milletvekili Salih Cora, “16 Nisan’da Anayasa Değişikliği için yapılacak referandumda vereceğiniz EVET oylarıyla, ülkemizin yönetiminde çift başlılığı ortadan kaldıracaksınız. Sizlerden güçlü bir destek Trabzon’da rekor oy bekliyorum.” dedi.

IMG_1029

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Şalpazarı’ndaki seçim çalışmalarını akşam  Simenli’de sürdürerek Tepeağzı Mahallesi’nde tamamladı.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir