Muhammet Balta Şalpazarı’na geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

balta-ilceye-geldi

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, bugün öğleden önce Partisinin Şalpazarı İlçe Teşkilatı’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Önce İlçe Kongresini ardından da İlçe Gençlik Kolları ve son olarak da Kadın Kolları Kongrelerini tamamlayan Şalpazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Muhammet Balta, İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Gençlik Kolları Başkanı Aydın Kuru ve Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar‘a, “Hayırlı olsun” dedi.

DSC_1382

Milletvekili Balta’nın ziyareti dolayısı ile AK Parti İlçe Yöneticileri Parti binasında bir araya geldiler. Burada bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı’nda Kongre sonrasında Parti içi birlik ve beraberliği sağladıklarını ve bundan sonraki önceliklerinin; Şıhkıranı-Erikbeli-Kadırga yayla yolu, Yüksekokul ve Toki konutlarının yapılmasının olduğunu ifade ederek, Milletvekili Muhammet Balta‘dan destek istedi.

DSC_1401

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da, Bursa-Balıkesir Koordinatörlük görevi ve TBMM temsilen bazı dış görevlerde bulunduğu için Şalpazarı İlçe Kongrelerine katılamadığını söyledi. Milletvekili Balta, “Biz her zaman emrinizdeyiz. İlçe Başkanımız İlçenin sorunlarını dosyalar halinde hazırlayıp bize getirir, çözümü için her yere koştururuz” diye konuştu. Ziyarete Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta da katıldı.

balta1

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir