Muhammet Muhcu, Bağımsız Şalpazarı Belediye Meclisi Üyesi Adayı oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçmiş dönemlerde AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı’nda yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunan Muhammet Muhcu, 31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde, Şalpazarı Belediye Meclisi’ne bağımsız olarak aday olduğunu açıkladı.

Muhammet Muhcu açıklamasında şunları söyledi:

“AK Parti teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev aldım. Ak parti teşkilatlarına gönül veren arkadaşlarıma ve diğer siyasi parti teşkilatlarındaki arkadaşlarıma ve tüm ilçe halkımıza selamlarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Siyasi patilerde görev aldığım süre içersin de şunu çok iyi gördüm. Eğer bir makam mevki ye gelebilmek için ya birilerinin adamı yada halk deyimi ile yalaka olman gerekmektedir. Benim bunların içinde hiç birisi ile alakam yoktur. Bu güne kadar kimsenin adamı olmadığım gibi asla ve asla kimseye yalakalık yapmadım yapmayacağım da. Bu güne kadar yanlışın yanında asla olmadım olmayacağım da.

Diyeceksiniz ki, hani Adalet ve Kalkınma partililiğiniz nerede kaldı? Benim Adalet ve Kalkınma Partiliğim özümdedir. Ben partim için doğru ne ise onu yapmaya hep özen göstermeye devam ederken, ilçemde yapılan haksızlıkları söylememek ve haksızlıkların yanında olmak asla benim karakterimde yoktur.

Siyasette kumanda edemeyecekleri kişileri hiç kimse bir listeye sokmaz. Bunu 2014 seçimlerinde bizzat yaşadım ve gördüm. Bu nedenle halkımızın ne istediğini bildiğim ve hep halkımızın yanında olacağım için, yememek ve yedirmeye müsaade etmemek için, belediye başkanlığını kim kazanırsa kazansın halkın menfaatlerine olmayan kararları açık sözlülükle karşısında durarak halkla iç içe Belediye meclis üyeliğimi icra edeceğimden hiç şüphem yoktur. Her konuşmasında Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın, “halka rağmen siyaset yapılmaz”  ilkesini güderek halka rağmen siyaset yapmamak için Bağımsız Belediye Meclis üyeliğine adayım. Saygılar sunarım.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir