Nihat Kekeç’in cenazesi Ağırtaş Mahallesi’nde toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ağırtaş Mahallesi’nden, 9 yıl önce vefat eden Harun Kekeç‘in İstanbul Bağcılar da klima ve doğalgaz işi yapan oğlu Nihat Kekeç yaklaşık iki hafta önce bir iş için gittiği Tuzla’da bir binanın birinci katından düşerek ağır yaralanmıştı.

Bir anlık dikkatsizlik sonucu arka üstü beton zemine çakılan Nihat Kekeç Pendik’teki Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. 4 yaşında 1 kız çocuğu babası olan 35 yaşındaki Nihat Kekeç geçirdiği kazadan 12 gün sonra dün sabah hastanede hayata veda etmişti.

Nihat Kekeç‘in cenazesi bugün Ağırtaş Mahallesi Merkez Camii’ndeki ikindi namazından sonra cami önünde kılınan cenaze namazını müteakip Mahalle Mezarlığına defnedildi. Nihat Kekeç’in cenazesine küçük kardeşi Beytullah Kekeç kıldırdı.

Recep Kekeçoğlu‘nun amca oğlu olan Nihat Kekeç‘in cenazesine Ağırtaş Mahallesi’nin yanı sıra civar mahallelerden, Şalpazarı merkezi ve Trabzon’dan yüzlerce kişi katıldı. Cenazeye Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz de katıldı.

Merhum Nihat Kekeç‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir