Ömer Karadeniz, Şalpazarı Belediye Başkanı Aday Adayı oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşadamı Ömer Karadeniz, Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adaylığı için AK Parti’ye müracaat etti. Evraklarını İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘a teslim eden Ömer Karadeniz, AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı olarak salonu dolduran vatandaşlara seslendi.

Siyaset hayatına 1989 yılında İstanbul’da girdiğini anlatan Ömer Karadeniz, “1984 Mahalli Seçimlerinde Anavatan Partisi Beylikdüzü (Gürpınar Belediyesi) Belediyesi 1. Sıra Meclis Üyesi seçildim. Belediye Başkan Vekilliği, İmar Komisyon Başkanlığı, Encümen Başkanlığı, Şehir Planlama gibi bir çok görevlerde bulundum. 1999 – 2006 Yılları arasında İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu‘nun DYP İstanbul İl Başkanlığı döneminde de Büyükçekmece DYP İlçe Teşkilat Başkanlığı yaptım” diye konuştu.

Tecrübelerimi Şalpazarı’na taşımak istiyorum

Şalpazarı’nda 2011 yılında Şalpazarı Belediye Başkanı Fehmi Cengiz ile birlikte Kooperatif evleri yaptıklarını ifade eden Ömer Karadeniz, işadamlığı ve siyasi tecrübesini ve birikimlerini Şalpazazarı’na taşımak için Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu söyledi.

“Şalpazarı Belediyesi’nde 30 kişi çalışıyor. Benim Karadeniz Bölgesi’ndeki inşaatlarımda 100 kişi çalışıyor. Ben gelirsem 30 kişiyle bu işleri yapamam. Benim belediyecilik dönemimde en az 100 kişi olmalı. 200 kişi olmalı.  Ben bu İlçeye her yıl 5-10 milyon Lira aktaramazsam dışardan benim belediye başkanlığımın bir anlamı yok. Ben yatırımcı bir insanım. İnşaatçıyım. Ben hizmet adamıyım. Ben diyemem ki bana gelen para yetmiyor. Benim siyasi dönemimdeki 7-8 belediye başkanı şu anda zaten hizmette. Ben onlardan kaynak getirebileceğim için bu göreve talibim”

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir