Muzaffer Türkmen, Şalpazarı Belediye Başkanı Adaylığı için AK Parti’ye müracaatını yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geyikli’de iki dönem Belediye Başkanlığı yapan Muzaffer Türkmen, Şalpazarı Belediye Başkanı adaylığı için AK Parti’ye müracaat etti. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘a başvuru evraklarını teslim eden Muzaffer Türkmen, AK Parti’den Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Muzaffer Türkmen‘e salondaki vatandaşların huzurunda alındı belgesini teslim eden AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “Partimiz hangi adayı gösterirse hep birlikte arkasında duracağız” diyerek kısa bir konuşma yaptıktan sonra salondan ayrıldı.

AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Türkmen daha sonra vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, 10 yıllık Geyikli Belde Belediye Başkanlığı sırasında yaptığı hizmetleri sıraladı ve şimdi Şalpazarı Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu söyledi. Türkmen, “Geyikli Belde Belediye Başkanlığım sırasında önceleri muhalefetteydim. Hiç bir şey yapamamıştık. Sonra İktidar Partisine geçince bir çok hizmetler yaptık” diyerek, yerel yönetimin iktidar partisinden olmasının çok önemli olduğunu ifade etti.

Muzaffer Türkmen daha sonra vatandaşlarla birlikte Parti binası önünde fotoğraf çektirdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir