AK Parti Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ak-parti-ayse-sula-koseoglu

AK Parti Eylül Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu’nun katılımıyla parti binasında yapıldı. AK Parti İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla yapılan ‘Daraltılmış’ Meclis Toplantısı’nda konuşan İlçe Başkanı Murat Topkara, Şıhkıranı – Kadırga yayla yolunun DOKAP kapsamında betonlanması için Kalkınma Bakanlığı’ndaki onayını bekledikleri konusunu bir kez daha hatırlatarak, Milletvekili Köseoğlu’ndan yardım istedi.

Şalpazarı’nın yeni hükümet konağı, dere ıslahı, içme suyu ve gölet projeleri konusunda da açıklamalarda bulunan Başkan Topkara, bunların bir an önce hayata geçirilmesi konusunda Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu’na ricada bulundu.

Daha sonra konuşan Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, İlçe Başkanı Topkara’nın Şalpazarı’nın öncelikli sorunlarını ifade ettiğini bununla ilgili elinden geleni yapacağını söyledi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Zaten ellerinden geleni ardlarına koymuyorlar. Gurbetciler gelecekleri zaman kadırga yoluna macun,pasta-cıla. Bi hafif çisede yine patates tarlası. Mevzu Ağasar vadisine hizmet olmasa da başka yerler olsa tamam.Ama başka yerlere yapılan betonu asvaltı gelirler bize anlatırlar. Biz de onları alkışlarız. Yaylaların başkenti durumundaki Kadırganın yolunu görenler bilir.Yazıktır o yolda çalışan arabalara