Asıl şarlatan, konunun muhatabı olmayan kişidir !

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

hidro

Geçtiğimiz günlerde, Şalpazarı Belediyesi’ne Türkiye Belediler Birliği’nden verilen Hidromekle ilgili yayınladığımız haberimiz üzerine, sosyal medya hesabından şahsıma, “şarlatan” yakıştırmasında bulunan Şalpazarı Belediye Meclisi’nin MHP’li Üyesini; “Sen bu işlere karışma” diyerek, kibarca uyarmıştık.

Ancak bir okurumuz bize Mustafa Özendi’nin şahsımla ilgili olarak halkı kandırmaya çalıştığım ve şarlatanlık yaptığım şeklinde; “Başkan Vekili sıfatıyla” yeni açıklamalarda bulunduğu bir not iletti. Anlaşılan o ki, MHP’li Meclis Üyesi Mustafa Özendi şovalyeliğe soyundu.

Hayatında hiç yalan haber yazmamış bir medya mensubu olarak, Mustafa Özendi’nin konunun muhatabı olmadığı halde, şahsımı karalamaya çalışması kendi deyimiyle, “şarlatanlığın” ta kendisidir. Asıl Mustafa Özendi, hiç bir gerçek bilgiye sahip olmadığı halde bizi karalayarak birilerine yaranmaya çalışmaktadır.

Kimseye vefa borcum yok !

Turgay İkinci olarak, hiç bir siyasetçiye vefa borcum yoktur. Kaldı ki, kimseye şirin görünmek için bir çaba içinde hiç olmadım. Hidromek haberimizi yazarken, emeği geçenlere teşekkür etmekten başka bir amacımız yoktu. Bu isimleri biz kendi kafamızdan uydurmuş değiliz. Bilgisine başvurduğumuz “Çok değerli İnsan” vakti geldiğinde bunu kendisi kamuoyu ile paylaşacaktır.

Mustafa Özendi'nin şahsımla ilgili çirkin ve yakışıksız ifadelerinin yer aldığı yazı
Mustafa Özendi’nin şahsımla ilgili çirkin ve yakışıksız ifadelerinin yer aldığı yazı

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir