• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Şehit Aileleri ve Gaziler Acısu’da iftarda bir araya geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

sehit

Şalpazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı,  Şehit Aileleriyle, Gaziler ve  Aileleri onuruna dün akşam Acısu Tesisleri’nde bir iftar yemeği verdi.

İftar (31)

Yemeğe SYDV Başkanı Kaymakam Cafer Sönmez, İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Taşkın, İlçe Emniyet Amiri Akif Güngör, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik, SYDV Personeli ve  Mütevelli Heyeti Üyeleriyle aileleri de katıldı.

İftar

Yemekten sonra bir konuşma yapan Kaymakam Cafer Sönmez, “Bu akşam burada şehitlerimizi yâd etmek, bir Fatiha okumak için toplandık. Bu günler; artık birbirimizi hatırlayalım, tekrar birbirimizi görelim, varsa bir sıkıntımız konuşalım, dertleşelim, çözelim diye fırsat günleri. Biz buradayız, bir sıkıntınız olursa her zaman yardım etmeye hazır ve nazırız. Allah C.C. bu acıları kimseye yaşatmasın, geride kalanlara sağlık ve sıhhat versin, ölenlerimize rahmet eylesin, gazilerimize uzun ömür versin, annelerimize ve babalarımıza da sabırlar ihsan eylesin. Devlet olarak elimizden ne geliyorsa, yapacağımız ne varsa, bizden ne rica ederseniz, yapmaya hazırız” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 30 Haziran 2016, 02:03

    Sayın Kaymakamım Allah sizden razı olsun. Sizin gibi idarecilerin sayısını artırsın. Cenabı Hak, şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık ve sıhhat, geri kalan ailelerine sabırlar ihsan eylesin.

  2. Tüm Şehitlerimizi Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun Şehit aileleri ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum