Trabzonspor’un yeni Başkanı Muharrem Usta göreve resmen başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

devir

Trabzonspor’un 70. Olağan Genel Kurulu sonucunda, Kulüp Başkanlığını kazanan Muharrem Usta bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde yapılan törenle görevi İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan devraldı.

meka
İbrahim Hacıosmanoğlu devir-teslim töreninde yaptığı konuşmada, “Trabzonspor başkanlığı kutsal bir görevdir.  Cenabı Allah bize nasip etti elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Trabzonspor’un sahibi genel kurulu üyeleridir. Ben Trabzonspor sevdalısıyım. Her zaman seçilen arkadaşlarımızın yanlarında olacağız. Onların çalışmalarını daraltacak engel olacak zihniyette değiliz. Bizim derdimiz Trabzonspor. Dünyanın her tarafından kongreye gelen oy verdi. Bu insanlara karşı sorumluluğumuzu var” dedi.

kemaa
Trabzonspor’un yeni Başkanı Muharrem Usta da, törende yaptığı konuşmada “Gerçekten tarihi bir kongreyi geride bıraktık. Tam bir derbi mücadelesi gibi müthiş bir heyecanla yarıştık. Ama birlik ve beraberlik içinde geçti. Divan başkanımız olağanüstü bir iş çıkardılar. Bizler bugün buradaysak o muhteşem kongre varsa bunun tek nedeni Trabzonspor markası. Biz bir iddia koyduk. Çok büyük başarılara imza atacağız. Trabzon’un bütün ilçelerinden ve dünyanın her tarafından gelenlerle bu kulüp büyük bir camiadır.” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Muharrem Usta mazbatasını Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç’in elinden aldı ve ardından İbrahim Hacıosmanoğlu Yönetim Kurulu karar defterini Muharrem Usta’ya teslim etti.

meka2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir