Şalpazarı’nın en büyük İşvereni Ömer Özdemir Acısu’da iftar verdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0007 topkara

Kısa süre önce Şalpazarı’na açtığı şapka imalathanesiyle bir anda işsizlerin umudu olan Dorukkirişli hemşehrimiz Ömer Özdemir, imalathanede çalışan işçilere ve İlçe halkına Acısu’da iftar yemeği verdi.

İşadamı Ömer Özdemir‘i Acısu’daki iftarda AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara da yalnız bırakmadı. Başkan Topkara‘nın yanı sıra yemeğe Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz ile bazı daire amirleri,  Belediye Meclisi Üyeleri, Muhtarlar, STK temsilcileri, Esnaf ve İşadamları da katıldı.

DSC_0009e

AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, “Halen 40 kişi istihdam eden Ömer Özdemir, kendisine yardımcı olunması halinde işçi sayısını yıl sonuna kadar önce 100’e, daha sonra da 150’ye çıkarmayı planladığını söyledi” diyerek, İşadamı Özdemir‘e her konuda destek vereceklerini belirtti. Başkan Topkara,  AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ile birlikte önümüzdeki günlerde Şapka İmalathanesine bir açılış töreni yapacaklarını kaydederek;  “Milletvekilimiz Sayın Salih Cora ile görüştüm. Uygun bir zamanda açılış programı için Şalpazarı’na gelecek. Bunun yanında Şalpazarı için çok önemli bir yatırım ortaya koyan Ömer kardeşimize İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile görüşerek her türlü teşvik kolaylığı sağlanmasını talep edeceğim” diye konuştu.

DSC_0017 DSC_0020 DSC_0027 DSC_0029 DSC_0035

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir