Eğitim Derneği davetlisi öğretmen ve öğrenciler İstanbul’a gidiyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, 29 Mayıs – 1 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği 4. Çocuk ve Gençlik Festivali’ne katılacak 50 kişilik öğrenci ve öğretmen kafilesi Görele Seyehat Otobüsü ile İstanbul’a yola çıktı. Öğrencileri çarşı ortasında Kaymakam Cafer Sönmez ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz uğurladı.

geziyolcu

Şalpazarı Eğitim Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin, “Çocuklarımızı, gencecik fidanlarımızı hayata bağlayacak, eğitimlerini en iyi şekilde almalarını sağlayacak, sevgiyle besleyip umutla yükseltecek ve ülkemiz için, aydınlık geleceğimiz için, yeni nesiller yetişmesine katkıda bulunacak çalışmalarımıza eğitim gönüllülerinin de desteği ile büyük bir azim ve sevk içinde devam ediyoruz” dedi.

Başkan Hasan Keskin şu açıklamayı yaptı:

kuş kuş2

“Festival kapsamında 30 Mayıs 2015 Cumartesi Günü Saat 19:00 da Dsi 14. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde Şalpazarı’nda Lise Ve Ortaokullarda Yaptığımız ÇANAKKALE ZAFERİ ASIRLARA DEĞER BİR YIL Temalı Kompozisyon-Şiir –Resim Yarışmamızda Dereceye Giren Öğrencilere Ödül Töreni Yapacağımız YEMEKLİ-MÜZİKLİ BÜYÜK ÖDÜL GECEMİZ olacaktır. Eğitime Yapılacak Destek Sadece Çocuklara Değil,Toplumsal Değişime Yatırım Olacaktır
Eğitim Gönüllüleri Olarak Eğitime Önem Vermenin Gayreti İçerisindeyiz. Bu Doğrultuda Öğrencilerimizin Başarılarını Artırmak, Kültürel Değerlerini Muhafaza Etmek, Sosyal Alanda Kendilerini Geliştirmelerine Olanak Sağlamak İçin Her Türlü Özveriyi Göstermekteyiz”

kuşşş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir