Kızlarda Anadolu Lisesi, Erkeklerde Anadolu İmam Hatip Lisesi şampiyon oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce okul sporları kapsamında düzenlenen Genç Kız-Erkek 2. Küme Voleybol Turnuvası kupa törenleriyle sona erdi.

Kızlarda birinciliği Şalpazarı Anadolu Lisesi, ikinciliği Şalpazarı AYMTAL, üçüncülüğü Şalpazarı Anadolu İHL, dördüncülüğü de Şalpazarı Anadolu Lisesi – B takımı kazandı.

Erkeklerde şampiyon Şalpazarı Anadolu İHL olurken, ikinciliği Şalpazarı AYMTAL, üçüncülüğü Şalpazarı Anadolu Lisesi – B takımı ve dördüncülüğü de Şalpazarı AYMTAL – B takımı elde etti.

Turnuvanın ödül töreni Şalpazarı Anadolu İHL ve Şalpazarı AYMTAL erkek takımları arasında oynanan final maçının ardından gerçekleştirildi. Törene; Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Şalpazarı Belediye Bşk. V. Mustafa Özendi, Trabzon Üniversitesi Şalpazarı MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Dönüş Gençer, Gençlik ve Okul Sporları Şb. Md. Yasemin Sayın Köroğlu, Şalpazarı İlçe Emniyet A. Ahmet Kılıç, Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Ayaz ve Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen katıldı. Final maçını çok sayıda öğrenci ve öğretmen de izledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir