MHP Şalpazarı İlçe Kongresi yapıldı… Mustafa Koç başkan seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Şalpazarı İlçe Kongresi parti binasında yapıldı. Kongreye tek aday olarak katılan Mustafa Koç yeniden başkan seçildi. Ömer Özdin’in vefatından sonra MHP Şalpazarı İlçe başkanlığına atanan Mustafa Koç olağan genel kurulda yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Kongreye saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Divan başkanlığını Gazi Erdal Kumaş’ın yaptığı genel kurulda MHP İlçe Başkanı Mustafa Koç, Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve MHP Trabzon eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu birer konuşma yaptılar.

MHP İlçe Başkanı Koç, kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyerek konuşmasına başlayarak şöyle devam etti: “Kendesini şükranla andığımız merhum İlçe başkanımız Ömer Özdin’in ani vefatıyla Genel Merkezimizce bu görev atandım. 1 yıla yakın bir süredir İlçemizde partimizi temsil etmeye çalışıyoruz. Bugün de Milliyetçi Hareket Partisi Şalpazarı İlçe Teşkilatımızın 14’üncü genel kurulundayız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel kurulları toy düğünleridir. Toy düğünümüzün bir düğün havasında, bir bayram tadında geçmesini diliyor, sizin iradenizle oluşacak olan yönetimin İlçemizde partimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inancımla kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum”

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da konuşmasında, “Rahmetli olmuş kıymetli İlçe Başkanımız Ömer Özdin’in aziz hatırası önünde rahmet ve minnetle eğilerek sözlerime başlıyorum. Mekanı Cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Kongreye katılan 48 delegenin tamamının oylarıyla MHP Şalpazarı İlçe Başkanı seçilen Mustafa Koç’un yeni Yönetim Kurulu listesinde şu isimler yer alıyor:

1-Turan Özen, 2-Necmi Sağlam, 3-Mehmet Ali Çolak, 4-Kasım Konak, 5-Elif Esmer, 6-Asım Bayraktar, 7-Yakup Kandil, 8-Köksal Balta, 9-Recep Demirtürk, 10-Mustafa Al, 11-Selçuk Çalık, 12-Ali Bayram, 13-Tarık Gülay, 14-Yavuz Selim Muhçu

MHP Şalpazarı İlçe Kongresine; 23. Dönem Trabzon Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu, MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar, MHP İstanbul İl Başkan Yrd. Barış Öztürk, Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Ertuğrul Bayrak, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Metin Günay ve partililer katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir