Topkara, Bakan Soylu’yu makamında ziyaret etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

soylu ile topkara

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, beraberinde, Sayıştay Üyesi Mustafa Atalar ve  Mehmet Özkan ve Av. Ali Usta gibi Şalpazarılı bazı bürokratlarla birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu‘yu makamında ziyaret etti.

soylu

Bakan Soylu ile; Şıhkıranı-Kadırga yolunun betonlanması, Şalpazarı’na Meslek Yüksek Okulu kurulması, yeni açılacak MYO’nun kuruluş kitapçığına sokulması, Gökçeköy Deresi’ne Su ve Gölet Projesi gibi konuları ele alan AK Parti İlçe Başkanı Topkara;

malkoc

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Şeref Malkoç, Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu, Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Recep Ali Er, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mahzar Yıldırımhan,  Orman ve Su İşleri Başkanlığı Meteoroloji Genel Müdür Yardımcısı Erol Aydın, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Gökhan Kanal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hizmet Sunumu Genel Müdürü Lütfi Aydın, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tersaneler ve Yapılar Genel Müdürü Sayın Hızırreiis Deniz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticaret Genel Müdürü Cemalettin Şevli, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Baş‘ın da aralarında bulunduğu çok sayıda bürokratı ziyaret etti.

mazhar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 22 Haziran 2016, 16:26

    Sayın Başkanımız,Şalpazarı ve Agasarimiz için gecesini gündüzüne katıyor,Sayın Bakanımızın göz bebeği kendisi, gerekli adımlar zaten atılmıştı,MEVLAM YAR VE YARDİMCİLARİ OLSUN…

  2. 24 Haziran 2016, 02:33

    Ak Partiye ve başkanımıza yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyoruz ancak çök önemli bir husus var onu söylemeden geçemeyeceğim. Bizler Gökçeköy mahallesi sakinleri olarak hatta Kuzuluk ve Mahallesi de buna dahil hatta bazı diğer (mesala Geyikli daha önce belediyelik olmasına rağmen) mahalle içi YOLLARIMIZ çok kötü hatta keçi yolu gibi ben memleketime gittiğimde burda insan yaşıyormu diye düşünüyorum yada bunlar bizi insan yerine koymuyorlar mı? Neden Gökçeköy mahalle içi yolları bu kadar bakımsız eve yaya gitmek bile çok zor. Öncelikle bu mahallelerimizde daimi yaşayan insanların yolları asfaltlanmalı ya da betonlanmalı, daha sonra yayla yolları yapılmalı. Mahalle yolları yapılmadan yayla yopılması mahallelileri hakarettir. Bunu bizim muhtarlarımız malisef dile getirmiyorlar hayret.