Murat Topkara baskılara dayanamadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

topkara aday

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, başta Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşları olmak üzere, partililer ve çok sayıda vatandaşın yoğun baskısı sonucu, 21 Ekim 2017 Cumartesi günü yapılacak Şalpazarı İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Murat Topkara‘nın İlçe Başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanlığı seçimleri, 7 Haziran, 1 Kasım Milletvekili Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumu Seçimlerinde büyük başarılar elde etmesine karşılık uğradığı haksızlığı içine sindiremeyen partililer ve vatandaşlar bir süreden beri Topkara‘ya “Kongrede aday ol” şeklinde baskı yapıyordu.

soylu-ve-topkara

Baskılara dayanamayan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşları ile yaptığı istişareler sonucunda, “Şalpazarı’nda 3 yıldır partimizin ve milletimizin emrinde olduk. Halkımızla çok iyi ilişkiler kurduk. Kimseye tepeden bakmadık. İlçemize bir çok alanda hayal bile edilemeyen hizmetlerin gelmesi için İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu‘nun desteği ile sağlam adımlar attık. Partimizin oylarını yüzde 73’lere çıkardık. Şalpazarı bizi, biz Şalpazarı’nı çok sevdik. Kısaca Şalpazarı’yla özdeşleştik. Bu güzel ortamın devam etmesini isteyen çok sayıda insanımızın yakarışlarına kayıtsız kalamazdım. Bu yüzden, Partimizin 21 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan 5. Olağan Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na aday olacağım” diyerek adaylığını açıkladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir